Актив Безпека Україна
ЗАХИСНЕ КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

ПІДГОТОВКА ФЛІТ-МЕНЕДЖЕРІВ

ПСИХОЛОГІЧНЕ ТЕСТУВАННЯ ВОДІЇВ

КОНСАЛТИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАШУ КОМПАНІЮ

КОРОТКО ПРО НАС

Ми вчимо їздити безпечно, в захистному стилі

Краще вміти не потрапляти в критичні ситуації на дорозі, ніж вміти майстерно з них «викручуватися». Основний акцент ми робимо на методики психологічного самоконтролю, планування поїздки, спостереження за дорогою, грамотного вибору швидкості і дистанції, взаємодії з іншими учасниками дорожнього руху, передбачення розвитку дорожніх ситуацій.

Широкий асортимент навчальних програм

Крім базового тренінгу по Захисному водінню, в нашому арсеналі є тестування водійської майстерності та надійності, тренінги по зимовому водінню, подвійних візитів, кріпленню вантажів на вантажівках, еко-водіння, по парковці, тренінг «Дальні поїздки», тренінг асессоров, тренінги внутрішніх тренерів і водіїв-наставників, семінари по електронним
системам, «Водій і ГИБДД», «Батько-водій», «Пасажир і пішохід», 3-денний тренінг для фліт-менеджерів і координаторів з БДР.

Програми навчання адаптуються до потреб Замовника

Програми навчання адаптуються до потреб Замовника в залежності від
контингенту учнів (торгові представники, професійні водії, менеджери, технічні фахівці, співробітники на особистому автомобілі), регіону, вирішуваних завдань та інших факторів.

ВСЕ тренери сертифіковані RoSPA

ВСЕ тренери сертифіковані англійською Королівським товариством щодо запобігання нещасним випадкам (RoSPA), чотири тренери мають статус «майстер-тренера RoSPA», а весь Навчальний центр в цілому, навчальні матеріали та процеси акредитовані RoSPA для роботи на території України і Казахстану. У березня 2014 року пройшла ре-сертифікація та акредитація RoSPA на наступні три роки. Акредитація RoSPA дозволяє нам ставити на наші сертифікати логотип RoSPA, що підтверджує міжнародний статус сертифіката.

Заняття з експатами англійською мовою

Ми проводимо заняття з експатами англійською мовою, як теорію, так і практику, у нас шість англомовних тренерів.

Психологічне тестування водіїв

Ми можемо запропонувати психологічне тестування водіїв і розробка рекомендацій для зниження психологічних ризиків. Психологічні ризики — це високо ймовірна прогнозована причинно-наслідковий зв’язок між окремими психологічними станами, властивостями, особливостями, якостями, явищами, утвореннями в психіці людини і наступаючими в наслідок їх впливу подіями, аваріями і катастрофами психологічні ризики істотно збільшують ймовірність настання подій, аварій і катастроф незалежно від кваліфікації водія і технічної готовності транспортного засобу.

НАША КОМАНДА складається з професійних атестованих інструкторів, які систематично проходять навчання в кращих європейський школах, а також фахівців, які мають науковий ступінь в технічних і психологічних науках.

Заснований в 2012 році
  Офіси у 2018: м. Київ (Україна), м. Атирау (Казахстан)
Мета: Знизити ризики при водінні автомобіля!
Клієнти: міжнародні лідери нафтогазової, фармацевтичної галузей, сфери краси і здоров’я і споживчих товарів.
  Філософія: захисне водіння
Якість послуг, забезпечене професіоналізмом і захопленістю тренерів і керівництва
Тренери з міжнародною сертифікацією

Наші клієнти

cocacola-128x128
avki-ru-0031-brand-logo-pepsi
logo-cargill
unilever
logo-procter-gamble-128x128
pm
gti
gg
danone1-1
nestle
avon
shellПройти навчання