Тестування водіїв

Мета тестування – обґрунтувати рішення про допуск до керування службовим автомобілем і, в разі необхідності, уточнити програми подальшого навчання співробітника Компанії.

Порядок тестування:

Перевірка знань Правил дорожнього руху – 15-20 хвилин.
Перевірка практичних навичок водіння (поїздка) – 40-45 хвилин.
Розбір помилок і видача рекомендацій – 5-10 хвилин.
РАЗОМ: 1 година – 1 година 15 хвилин.

У тестовій поїздці по дорогах загального користування визначаються навички перевірки автомобіля та підготовки до поїздки, роботи з органами управління, спостереження за дорожньою ситуацією, сприйняття небезпек і ризику, прогнозування дій інших водіїв і пішоходів, а також оцінюється тактика і загальний стиль водіння. Дані тести дозволяють визначити ступінь навченості водія і рівень його психофізіологічних здібностей до водіння. Загальний час тестування складає приблизно 1 годину на кожного співробітника. По кожному кандидату ми надаємо звіт з висновками та рекомендаціями. Можуть бути зроблені наступні висновки: «Може управляти службовим автомобілем», «Не може керувати службовим автомобілем», «Потрібно повторне тестування після додаткового навчання». За запитом Компанії можуть бути надані дані відеореєстратора, який використовується під час тестової поїздки.

Ми вважаємо за доцільне проводити тестування тільки для прийнятих на роботу співробітників з метою прийняття рішення про видачу корпоративного автомобіля, а вже працюючих співробітників направляти на тренінги, в ході яких буде проведена оцінка рівня їх водійської майстерності та надійності.