Тренінги для експатів і асессорів

Наші тренінги можуть проводитися англійською мовою без перекладачів.

Такі заняття проводилися для топ-менеджерів великих західних компаній – Пепсіко, ДХЛ, Шелл Експлорейшн.

Крім теоретичних семінарів, проводяться і заняття по дорогах загального користування з метою адаптації до місцевої практиці дорожнього руху і накатки типових маршрутів.

Під асесор розуміються оцінювачі навичок водіння, люди, які можуть скласти приблизний профіль водійських навичок для подальшого прийняття рішення про необхідність додаткового навчання даного водія або рішення про можливість допустити його до управління службовим автотранспортом.

Мета тренінгу – дати первинні навички оцінювання водійської майстерності для прийняття рішень про видачу службового автомобіля і про направлення співробітників на додаткове навчання.

Тривалість тренінгу – 3 дні, протягом яких учасники пройдуть наступні навчальні модулі: семінар з теорії Захисного водіння, практичне заняття з методики «водіння з коментарями», перевірка знань ПДР, семінар по роботі з оцінним чек-листом і відеореєстратором, практика взаємного оцінювання, фінальний іспит.

До участі в тренінгу допускаються особи віком не менше 25 років, зі стажем водіння не менше 3 років, які допустили на попередньому тесті знань ПДР – не більше 4 помилок з 40 питань і мають хороші навички водіння автомобіля з механічною КПП.

Кандидати, повністю відвідали всі навчальні модулі та успішно склали фінальний іспит і пробне тестування, отримують сертифікат ассессора терміном на два роки.